Producenci
Apple 10.9-inch iPad Wi-Fi 64GB Blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Producent procesora | Apple |
| Typ procesora | Apple |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Koprocesor | Tak |
| Model procesora | A14 |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Grafika | |
| Rdzenie adapterów graficznych | 4 |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 477 g |
| Szerokość produktu | 179,5 mm |
| Wysokość produktu | 248,6 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| AirPlay | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Żyroskop | Tak |
| iBeacon | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Barometr | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| GPS | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Rozdzielczość | 2360 x 1640 px |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Przekątna ekranu | 10,9" |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 Education x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 IOT Core Windows 10 Pro x64 Windows 10 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Home Windows 11 |
| Platforma | iPadOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 18 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | Flash |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Bateria | |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Pojemność baterii | 28,6 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Kamera | |
| Tryby nagrywania wideo | 720p 1080p 2160p |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 122° |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps 1920x1080@60fps 1920x1080@30fps 3840x2160@30fps 3840x2160@24fps 3840x2160@25fps 1280x720@60fps 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Błysk ekranu | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Panorama | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na wysokie temperatury ani wilgotność. Nie demontować urządzenia – ryzyko porażenia prądem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Beryl PVC/BFR Arsenowy Rtęci |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy