Producenci
Apple 10.9-inch iPad Wi-Fi 64GB Pink
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | A14 |
| Typ procesora | Apple |
| Producent procesora | Apple |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Koprocesor | Tak |
| Grafika | |
| Rdzenie adapterów graficznych | 4 |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Różowy |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 477 g |
| Wysokość produktu | 248,6 mm |
| Głębokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 179,5 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Sieć | |
| MIMO | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| AirPlay | Tak |
| Wydajność | |
| Żyroskop | Tak |
| GPS | Nie |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| iBeacon | Tak |
| Barometr | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 2360 x 1640 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Przekątna ekranu | 10,9" |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 500 cd/m2 |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 Windows 10 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 IOT Core Windows 10 Education x64 Windows 11 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.11 El Capitan Tak Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 18 |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Platforma | iPadOS |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | Flash |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Bateria | |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 28,6 Wh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p 720p 2160p |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps 1280x720@30fps 1920x1080@30fps 3840x2160@24fps 3840x2160@25fps 1280x720@60fps 1920x1080@60fps 3840x2160@30fps |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Geotagging | Tak |
| Błysk ekranu | Tak |
| Panorama | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 122° |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia – ryzyko porażenia prądem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie narażać na wysokie temperatury ani wilgotność. |
| Formaty plików multimedialnych | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | DOC DOCX RTF VCF HTM PPTX HTML ICS XLS XLSX TXT USDZ Klucz PPT |
| Obsługiwane formaty audio | ALAC MP3 AAC FLAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 HEVC |
| Formaty plików archiwalnych obsługiwane | ZIP |
| Format kompresji zdjęć | JPG TIFF GIF |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie wideo | Tak |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Nie zawiera | Beryl PVC/BFR Rtęci Arsenowy |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy