Producenci
Apple 10.9-inch iPad Wi-Fi 64GB Silver
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Koprocesor | Tak |
| Producent procesora | Apple |
| Typ procesora | Apple |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | A14 |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
| Rdzenie adapterów graficznych | 4 |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Moc | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 15 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 45 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 248,6 mm |
| Głębokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 179,5 mm |
| Waga produktu | 477 g |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| AirPlay | Tak |
| Typ karty SIM | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| MIMO | Tak |
| Wydajność | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GPS | Nie |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| iBeacon | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| Barometr | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 10,9" |
| Rozdzielczość | 2360 x 1640 px |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Platforma | iPadOS |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 18 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Education x64 Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 Pro x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 IOT Core Windows 10 Windows 11 Windows 10 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Certyfikaty | |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR ciała | 0,9 W/kg |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Nośniki | Flash |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Bateria | |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Pojemność baterii | 28,6 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Kamera | |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps 1920x1080@60fps 3840x2160@25fps 1280x720@30fps 3840x2160@24fps 1280x720@60fps 1920x1080@30fps 3840x2160@30fps |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Geotagging | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 122° |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p 2160p 720p |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Błysk ekranu | Tak |
| Panorama | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Formaty plików multimedialnych | |
| Formaty plików archiwalnych obsługiwane | ZIP |
| Format kompresji zdjęć | GIF JPG TIFF |
| Obsługiwane formaty audio | ALAC MP3 AAC FLAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC H.264 |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PPTX TXT VCF ICS RTF XLS XLSX USDZ HTML DOC DOCX HTM PPT Klucz |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Nie zawiera | PVC/BFR Rtęci Beryl Arsenowy |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy