Producenci
Apple 11-inch iPad Air Wi-Fi 1TB - Purple
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Koprocesor | Tak |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Generacja procesora | Apple M 3rd Gen |
| Producent procesora | Apple |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Typ procesora | Apple M |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | M3 |
| Grafika | |
| Rdzenie adapterów graficznych | 9 |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
| Akceleracja ray tracing | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 247,6 mm |
| Szerokość produktu | 178,5 mm |
| Głębokość produktu | 6,1 mm |
| Waga produktu | 460 g |
| Szerokość opakowania | 192 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 750 g |
| Głębokość opakowania | 261 mm |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Sieć | |
| AirPlay | Tak |
| Typ karty SIM | Nie |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Nie |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| MIMO | Tak |
| Wydajność | |
| iBeacon | Tak |
| Barometr | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| GPS | Nie |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Udostępnianie ekranu | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Cechy szczególne procesora | |
| Silnik dekodowania wideo | Tak |
| Silnik kodowania wideo | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Powłoka nieodbijająca światła | Tak |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Jasność | 500 cd/m2 |
| Laminated display | Tak |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Liquid Retina |
| Odbicie lustrzane wideo | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Rozdzielczość | 2360 x 1640 px |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Audio | |
| Technologia dolby | Dolby Atmos Dolby Digital Plus Dolby Digital |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Tryby mikrofonu | Voice Isolation, Wide Spectrum |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 18 |
| Platforma | iPadOS |
| Inteligencja Apple | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Windows 10 Enterprise Windows 10 Home Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 x64 Windows 10 IOT Core Windows 11 Windows 11 Home Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise x64 Windows 10 Education x64 Windows 10 Pro x64 Windows 11 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pamięć wbudowana | 1 TB |
| Nośniki | Flash |
| Porty i interfejsy | |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Typ złącza dokowania | Apple Smart Connector Magnetyczny |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Bateria | |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Pojemność baterii | 28,93 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Panorama | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Błysk ekranu | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), Smart HDR 4 |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 720p 1080p 2160p |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@120fps 1280x720@30fps 1920x1080@30fps 3840x2160@30fps 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps 3840x2160@24fps 3840x2160@25fps 1920x1080@240fps 1920x1080@60fps |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Materiał osłony obiektywu | Szafirowy kryształ |
| Tryb zdjęć seryjnych | Tak |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Korekcja obiektywu | Tak |
| Center Stage | Tak |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | HEIF, JPEG |
| Powiększenie odtwarzania | Tak |
| Kinowa stabilizacja wideo | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Specyficzne technologie | True Tone, Szeroki kolor (P3) |
| Formaty plików multimedialnych | |
| Formaty plików archiwalnych obsługiwane | ZIP |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 ALAC FLAC AAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | ProRes H.264 HEVC AV1 |
| Obsługiwane formaty dokumentów | Klucz ICS DOC DOCX PPT VCF HTM RTF Liczby PPTX XLS XLSX Pages TXT USDZ HTML |
| Format kompresji zdjęć | TIFF JPG GIF |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Nie zawiera | Rtęci PVC/BFR Arsenowy |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy