Producenci
Apple 11-inch iPad Air Wi-Fi 512GB - Space Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Apple M |
| Model procesora | M3 |
| Producent procesora | Apple |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Koprocesor | Tak |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Generacja procesora | Apple M 3rd Gen |
| Grafika | |
| Rdzenie adapterów graficznych | 9 |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
| Akceleracja ray tracing | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 460 g |
| Głębokość opakowania | 261 mm |
| Szerokość opakowania | 192 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 750 g |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
| Głębokość produktu | 6,1 mm |
| Szerokość produktu | 178,5 mm |
| Wysokość produktu | 247,6 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Sieć | |
| MIMO | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Nie |
| AirPlay | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Typ karty SIM | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Wydajność | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| iBeacon | Tak |
| Barometr | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| Udostępnianie ekranu | Tak |
| GPS | Nie |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Cechy szczególne procesora | |
| Silnik kodowania wideo | Tak |
| Silnik dekodowania wideo | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 2360 x 1640 px |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Laminated display | Tak |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Liquid Retina |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Powłoka nieodbijająca światła | Tak |
| Odbicie lustrzane wideo | Tak |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Technologia dolby | Dolby Digital Plus Dolby Atmos Dolby Digital |
| Tryby mikrofonu | Voice Isolation, Wide Spectrum |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 Windows 11 Pro Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 IOT Core Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Windows 10 Education x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 11 Enterprise x64 Windows 11 Enterprise Windows 10 Home Windows 11 Windows 11 Home Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Platforma | iPadOS |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 18 |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Inteligencja Apple | Tak |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | Flash |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Typ złącza dokowania | Magnetyczny Apple Smart Connector |
| Bateria | |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 28,93 Wh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 2160p 1080p 720p |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@25fps 3840x2160@24fps 1920x1080@60fps 1920x1080@120fps 1280x720@30fps 1920x1080@240fps 3840x2160@30fps 1920x1080@30fps 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Materiał osłony obiektywu | Szafirowy kryształ |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Panorama | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Korekcja obiektywu | Tak |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | HEIF, JPEG |
| Geotagging | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Tryb zdjęć seryjnych | Tak |
| Błysk ekranu | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), Smart HDR 4 |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC |
| Kinowa stabilizacja wideo | Tak |
| Center Stage | Tak |
| Powiększenie odtwarzania | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Specyficzne technologie | True Tone, Szeroki kolor (P3) |
| Formaty plików multimedialnych | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 ProRes AV1 HEVC |
| Format kompresji zdjęć | TIFF GIF JPG |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF HTM RTF Liczby XLS XLSX Pages ICS PPT PPTX VCF HTML DOC DOCX TXT USDZ Klucz |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 AAC FLAC ALAC |
| Formaty plików archiwalnych obsługiwane | ZIP |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie wideo | Tak |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | PVC/BFR Arsenowy Rtęci |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy