Producenci
Apple 11-inch iPad Air Wi-Fi + LTE 128GB Starlight
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Koprocesor | Tak |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Model procesora | M3 |
| Typ procesora | Apple M |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Producent procesora | Apple |
| Generacja procesora | Apple M 3rd Gen |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
| Akceleracja ray tracing | Tak |
| Rdzenie adapterów graficznych | 9 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Moc | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 15 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 45 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 460 g |
| Wysokość produktu | 247,6 mm |
| Głębokość produktu | 6,1 mm |
| Szerokość produktu | 178,5 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Sieć | |
| Standardy 3G | HSPA HSPA+ DC-HSDPA UMTS |
| Obsługiwane pasma 3G | 850 MHz 2100 MHz 1900 MHz 1700 MHz 900 MHz |
| NFC | Nie |
| Standardy 4G | TD-LTE & FDD-LTE |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Typ karty SIM | eSIM |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| MIMO | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| AirPlay | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Standard 5G | NR Sub6 |
| Wydajność | |
| Barometr | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| GPS | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Akcelerometr | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| Udostępnianie ekranu | Tak |
| iBeacon | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-C |
| Cechy szczególne procesora | |
| Silnik dekodowania wideo | Tak |
| Silnik kodowania wideo | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 2360 x 1640 px |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Odbicie lustrzane wideo | Tak |
| Laminated display | Tak |
| Powłoka nieodbijająca światła | Tak |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Liquid Retina |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Audio | |
| Technologia dolby | Dolby Atmos Dolby Digital Plus Dolby Digital |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Tryby mikrofonu | Voice Isolation, Wide Spectrum |
| Oprogramowanie | |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 11 Windows 11 Home Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 IOT Core Windows 11 Enterprise Windows 10 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Education x64 Windows 10 Pro x64 Windows 11 Pro Windows 11 Enterprise x64 Windows 10 Enterprise x64 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Platforma | iPadOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 18 |
| Inteligencja Apple | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Nośniki | Flash |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Typ złącza dokowania | Magnetyczny Apple Smart Connector |
| Bateria | |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Pojemność baterii | 28,93 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@30fps 1920x1080@120fps 1280x720@30fps 1920x1080@240fps 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps 3840x2160@25fps 3840x2160@24fps 1920x1080@30fps 1920x1080@60fps |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Korekcja obiektywu | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Geotagging | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 2160p 1080p 720p |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Powiększenie odtwarzania | Tak |
| Center Stage | Tak |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Kinowa stabilizacja wideo | Tak |
| Tryb zdjęć seryjnych | Tak |
| Błysk ekranu | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), Smart HDR 4 |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Panorama | Tak |
| Materiał osłony obiektywu | Szafirowy kryształ |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | HEIF, JPEG |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Specyficzne technologie | True Tone, Szeroki kolor (P3) |
| Formaty plików multimedialnych | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PPTX PPT XLS XLSX Pages HTM Klucz ICS Liczby USDZ HTML DOC DOCX VCF TXT RTF |
| Obsługiwane formaty plików wideo | ProRes H.264 HEVC AV1 |
| Format kompresji zdjęć | TIFF GIF JPG |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 FLAC ALAC AAC |
| Formaty plików archiwalnych obsługiwane | ZIP |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie wideo | Tak |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Wytrzymałość | |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Stopień ochrony IP | IP42 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Czas pracy baterii na cykl | 3720 min |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | PVC/BFR Rtęci Arsenowy |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące