Producenci
Apple 11-inch iPad Wi-Fi 128GB Blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 5 |
| Model procesora | A16 |
| Producent procesora | Apple |
| Typ procesora | Apple |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
| Rdzenie adapterów graficznych | 4 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 45 W |
| Wymagana moc ładowania (min) | 15 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 477 g |
| Szerokość produktu | 179,5 mm |
| Wysokość produktu | 248,6 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ karty SIM | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| AirPlay | Tak |
| NFC | Nie |
| Wydajność | |
| Barometr | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| iBeacon | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Rozdzielczość | 2360 x 1640 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy zewnętrznych | 1 |
| Odbicie lustrzane wideo | Tak |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Liquid Retina |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Typ matrycy | IPS |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Audio | |
| Technologia dolby | Dolby Digital Plus Dolby Digital Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 12.0 Monterey |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 18 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home Windows 10 Education x64 Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 IOT Core Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Windows 10 Pro x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 11 |
| Platforma | iPadOS |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Nośniki | Flash |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Bateria | |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 28,93 Wh |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Kamera | |
| Center Stage | Tak |
| Korekcja obiektywu | Tak |
| Powiększenie odtwarzania | Tak |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | HEIF, JPEG |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Panorama | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps 3840x2160@25fps 3840x2160@30fps 3840x2160@24fps 1280x720@60fps 1920x1080@60fps 1280x720@30fps 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p 2160p 720p |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Błysk ekranu | Tak |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC |
| Kinowa stabilizacja wideo | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Tryb zdjęć seryjnych | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Specyficzne technologie | True Tone |
| Formaty plików multimedialnych | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | DOC DOCX RTF Liczby Klucz TXT USDZ XLS XLSX Pages HTM PPT VCF HTML ICS PPTX |
| Format kompresji zdjęć | TIFF GIF JPG |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC MP3 AAC ALAC |
| Formaty plików archiwalnych obsługiwane | ZIP |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Wytrzymałość | |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Czas pracy baterii na cykl | 4020 min |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Stopień ochrony IP | IP42 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Nie zawiera | Beryl PVC/BFR Rtęci Arsenowy |
| Procesor neuronowy (NPU) | |
| Rdzenie procesora neuronowego (NPU) | 16 |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy