Producenci
Apple 12.9-inch iPad Pro Wi Fi 128GB Space Gray
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Apple |
| Typ procesora | Apple M |
| Model procesora | M1 |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Koprocesor | Tak |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Generacja procesora | 1st gen Apple M |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
| Rdzenie adapterów graficznych | 8 |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Typ napędu | Pełnowymiarowy tablet |
| Nazwa koloru | Space Grey |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 20 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 6,4 mm |
| Wysokość produktu | 280,6 mm |
| Waga produktu | 682 g |
| Szerokość produktu | 214,9 mm |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| AirPlay | Tak |
| Wydajność | |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| iBeacon | Tak |
| Barometr | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Czujnik LiDAR | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 12,9" |
| Typ ekranu | IPS |
| Rozdzielczość | 2732 x 2048 px |
| Jasność | 600 cd/m2 |
| Technologia wyświetlacza | Mini LED |
| Miejscowe przyciemnianie | Tak |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Powłoka nieodbijająca światła | Tak |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 5 |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 14 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Platforma | iPadOS |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 GB |
| Nośniki | Flash |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia Thunderbolt | Tak |
| Typ złącza dokowania | Apple Smart Connector Apple Magnetic Connector |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 40,88 Wh |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Czas przegladania (Wi-Fi) | 10 h |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@60fps 3840x2160@24fps 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps 3840x2160@30fps 3840x2160@25fps 1920x1080@120fps 1280x720@30fps 1920x1080@240fps 1920x1080@30fps |
| Tryby nagrywania wideo | 2160p 720p 1080p |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Cyfrowe zbliżenie | 5x |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Zoom optyczny | 2x |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 122° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 125° |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,4 |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 10 MP |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 MP |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 MP |
| Błysk ekranu | Tak |
| Szanse na przetrwanie | |
| Nie zawiera | Rtęci PVC/BFR Beryl |