Producenci
Apple 13-inch MacBook Air: Apple M1 chip with 8-core CPU and 7-core GPU, 256GB - Space Gray
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Indeks naprawialności | 6 |
| Procesor | |
| Generacja procesora | 1st gen Apple M |
| Model procesora | M1 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Apple M |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Producent procesora | Apple |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Grafika | |
| Rdzenie wbudowanej karty graficznej | 7 |
| Wbudowana karta graficzna z obsługą 6K | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Apple GPU |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Maksymalna pojemność pamięci | 8 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Rok wprowadzenia | 2020 |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Notebook |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Nazwa koloru | Space Grey |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC | 30 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,29 kg |
| Wysokość (z przodu) | 4,1 mm |
| Szerokość produktu | 304,1 mm |
| Głębokość produktu | 212,4 mm |
| Wysokość produktu | 16,1 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,61 cm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 45 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 10500 m |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wydajność | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Jasność | 500 cd/m2 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ ekranu | IPS |
| Gęstość pikseli | 227 ppi |
| Audio | |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | macOS Big Sur |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 2 |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 18 h |
| Pojemność baterii | 49,9 Wh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawiatura wyspowa | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy