Producenci
Apple 13-inch MacBook Air: Apple M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU, 24GB, 512GB SSD - Space Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | M3 |
| Typ procesora | Apple M |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Producent procesora | Apple |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Generacja procesora | Apple M 3rd Gen |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Apple GPU |
| Przepustowość pamięci | 100 GB/s |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Apple |
| Wbudowana karta graficzna z obsługą 6K | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Apple |
| Rdzenie wbudowanej karty graficznej | 10 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 24 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Moc adaptera AC | 35 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,24 kg |
| Szerokość produktu | 304,1 mm |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Wysokość produktu | 11,3 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 45 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 4500 m |
| Maksymalna wysokość transportu | 10500 m |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wydajność | |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C to MagSafe 3 |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 2560 x 1664 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Gęstość pikseli | 224 ppi |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność | 500 cd/m2 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia True Tone | Tak |
| Przekątna ekranu | 13,6" |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Liquid Retina |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy zewnętrznych | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 3 |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | macOS Sequoia |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Typ portu ładowania | MagSafe 3 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Złącze dokowania | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 3 | 2 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 52,6 Wh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 18 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 15 h |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AV1 H.264 ProRes HEVC |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Specyficzne technologie | Szeroki kolor (P3) |
| Funkcje dostępności | Increase Contrast, Reduce Motion, Siri i dyktowanie, Switch Control, VoiceOver, Zoom - funkcja przybliżenia |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | PVC/BFR Rtęci Beryl Arsenowy |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy