Producenci
Apple 13-inch iPad Air Wi-Fi 128GB Space Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Koprocesor | Tak |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Generacja procesora | Apple M 3rd Gen |
| Model procesora | M3 |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Apple M |
| Producent procesora | Apple |
| Grafika | |
| Rdzenie adapterów graficznych | 9 |
| Akceleracja ray tracing | Tak |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 616 g |
| Głębokość produktu | 6,1 mm |
| Szerokość produktu | 214,9 mm |
| Wysokość produktu | 280,6 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Sieć | |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Typ karty SIM | Nie |
| AirPlay | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| MIMO | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Nie |
| Wydajność | |
| Barometr | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| iBeacon | Tak |
| Udostępnianie ekranu | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| GPS | Nie |
| Żyroskop | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-C |
| Cechy szczególne procesora | |
| Silnik dekodowania wideo | Tak |
| Silnik kodowania wideo | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Powłoka nieodbijająca światła | Tak |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Przekątna ekranu | 13" |
| Odbicie lustrzane wideo | Tak |
| Rozdzielczość | 2732 x 2048 px |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Liquid Retina |
| Laminated display | Tak |
| Jasność | 600 cd/m2 |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Audio | |
| Technologia dolby | Dolby Digital Dolby Atmos Dolby Digital Plus |
| Tryby mikrofonu | Voice Isolation, Wide Spectrum |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Inteligencja Apple | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 Windows 11 Enterprise x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 11 Enterprise Windows 10 IOT Core Windows 11 Windows 11 Home Windows 10 Pro x64 Windows 11 Pro Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 Home |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 18 |
| Platforma | iPadOS |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | Flash |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Typ złącza dokowania | Magnetyczny Apple Smart Connector |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Bateria | |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Pojemność baterii | 36,59 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Materiał osłony obiektywu | Szafirowy kryształ |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | HEIF, JPEG |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Przednia kamera | Tak |
| Panorama | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), Smart HDR 4 |
| Błysk ekranu | Tak |
| Korekcja obiektywu | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Tryb zdjęć seryjnych | Tak |
| Kinowa stabilizacja wideo | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 720p 1080p 2160p |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@30fps 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps 1920x1080@30fps 3840x2160@24fps 3840x2160@25fps 1920x1080@120fps 1280x720@30fps 1920x1080@240fps 1920x1080@60fps |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Center Stage | Tak |
| Powiększenie odtwarzania | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Specyficzne technologie | True Tone, Szeroki kolor (P3) |
| Formaty plików multimedialnych | |
| Formaty plików archiwalnych obsługiwane | ZIP |
| Obsługiwane formaty dokumentów | HTM VCF PPT RTF Liczby DOC DOCX PPTX Klucz TXT USDZ ICS HTML XLS XLSX Pages |
| Format kompresji zdjęć | GIF JPG TIFF |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 FLAC ALAC AAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 HEVC ProRes AV1 |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie wideo | Tak |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Arsenowy Rtęci PVC/BFR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy