Producenci
Asustor DRIVESTOR 4 Pro Gen2 AS3304T V2 NAS Realtek RTD1619B 2 GB DDR4 ADM Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Realtek |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Model procesora | RTD1619B |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Producent procesora | Realtek |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci flash | 8192 MB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Konstrukcja | |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Lokalizacja zasilania | Wbudowany |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Pobór mocy | 25,1 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Szerokość produktu | 174 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Obsługa iSCSI | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH HTTPS SSL/TLS 256-bit AES |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Liczba użytkowników | 4096 użyt. |
| Klasa urządzenia | Home i Home Office |
| Poziom szumu, bezczynny | 19,7 dB |
| Zarządzanie prawem dostępu do folderu udostępniającego | Tak |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Model | NAS |
| Obsługiwane przeglądarki | Microsoft Edge, Firefox, Chrome |
| Cechy kopii zapasowej | Chmura |
| Wbudowany serwer mediów UPnP™ AV | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | UnixWare FreeBSD |
| Wersja systemu operacyjnego | 4,1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 Windows Server 2019 Windows Server 2022 Windows Server 2008 Windows Server 2016 Windows Server 2003 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7.5 Lion Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows XP Windows 11 Windows 10 Windows 7 Windows Vista |
| Zainstalowany system operacyjny | ADM |
| Nośnik danych | |
| Poziomy RAID | 1 0 10 5 JBOD 6 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | Serial ATA III |
| Obsługiwane systemy plików | NTFS BTRFS HFS+ exFAT ext4 FAT32 ext3 |
| Zatoka hot-swap | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
Gwarancja 24 miesiące