Producenci
Asustor Expansion unit Xpanstor 12R AX7012R, 2U rack, 12x (3.5" SATA HDD/ 2.5" SSD), Redundant 550W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Obudowa | Rack (2U) |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Ilość jednostek zasilania | 2 |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 647 mm |
| Wysokość produktu | 89 mm |
| Szerokość produktu | 437 mm |
| Waga produktu | 13,2 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Nośnik danych | |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 12 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 3.5" |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SAS, Serial ATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 10 JBOD 5 1 0 6 |
| Usługa RAID | Tak |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy