Producenci
Asustor FLASHSTOR 6 Gen2 (FS6806X) NAS Kompaktowy AMD Ryzen V3C14 8 GB DDR5 0 TB Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | AMD |
| Typ procesora | AMD Ryzen |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | V3C14 |
| Pamięć | |
| Maksymalna pamięć operacyjna RAM | 64 GB |
| Wielkość pamięci flash | 8000 MB |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Korekcja ECC | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Obudowa | Kompaktowy |
| Średnica czaszy wentylatora | 8 cm |
| Diody LED | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Lokalizacja zasilania | Zewnętrzny |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Pobór mocy | 17,9 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 1,2 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 193 mm |
| Szerokość produktu | 308,3 mm |
| Wysokość produktu | 48,3 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Obsługa sieci Ethernet LAN (max) | 10000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 2500 100 Mbit/s 1000 10000 Mbit/s 5000 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Klasa urządzenia | Home i Home Office |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Cechy kopii zapasowej | Chmura |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Obsługiwane przeglądarki | Firefox, Chrome, Safari, Microsoft Edge |
| Zdjęcie | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Liczba użytkowników | 4096 użyt. |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zarządzanie prawem dostępu do folderu udostępniającego | Tak |
| Rejestr systemowy | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSL/TLS HTTPS SSH |
| Przycisk reset | Tak |
| Poziom hałasu | 18,6 dB |
| Model | NAS |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | iOS Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Nośnik danych | |
| Interfejs napędów pamięci masowej | M.2 |
| Obsługiwane systemy plików | BTRFS HFS+ exFAT FAT32 ext3 NTFS ext4 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 12 |
| Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci | 0 TB |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | Nie |
| Online RAID expansion | Tak |
| Online RAID migration | Tak |
| Poziomy RAID | 10 5 6 1 0 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2 |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | UKCA CCC BIS Federalna Komisja Łączności (FCC) KCC C-TICK CE China Compulsory Certification (CCC) |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy