Producenci
Asustor FS6706T serwer danych NAS Kompaktowy Intel® Celeron® N5105 4 GB DDR4 Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Model procesora | N5105 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 4 MB |
| Liczba wątków | 4 |
| Typ procesora | Intel® Celeron® |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Pamięć | |
| Wielkość pamięci flash | 8 MB |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Maksymalna pamięć operacyjna RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 8 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Obudowa | Kompaktowy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Pobór mocy | 18,2 W |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Lokalizacja zasilania | Zewnętrzny |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,83 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,35 kg |
| Głębokość produktu | 193 mm |
| Szerokość produktu | 308,3 mm |
| Wysokość produktu | 48,3 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 2500 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Obsługiwany adapter WLAN | Tak |
| Wydajność | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS FTPES SSL/TLS SSH |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Zdjęcie | Tak |
| Model | NAS |
| Liczba użytkowników | 4096 użyt. |
| Poziom hałasu | 18,7 dB |
| Wbudowany serwer FTP | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Wbudowany klient BitTorrent | Tak |
| Skanowanie dysku | Tak |
| Wbudowany serwer iTunes | Tak |
| Klasa urządzenia | Home i Home Office |
| Wsparcie strony trzeciej | Tak |
| Rejestr systemowy | Tak |
| Zarządzanie prawem dostępu do folderu udostępniającego | Tak |
| Uwierzytelnianie hasła | Tak |
| Wsparcie wielojęzyczne | Tak |
| Cechy kopii zapasowej | Chmura Dysk USB |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Network Time Protocol (NTP) klient | Tak |
| Obsługiwane przeglądarki | Firefox, Chrome, Safari, Microsoft Edge |
| Zawartość opakowania | |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | iOS Android |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Nośnik danych | |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2 |
| Poziomy RAID | 10 5 6 1 0 |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | Nie |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Interfejs napędów pamięci masowej | M.2 |
| Online RAID migration | Tak |
| Obsługiwane systemy plików | ext3 FAT32 BTRFS HFS+ exFAT ext4 NTFS |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Online RAID expansion | Tak |
| Odbudowanie RAID | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście/wyjście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | CCC CE KCC Federalna Komisja Łączności (FCC) UKCA |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy