Producenci
Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Producent procesora | AMD |
| Typ procesora | AMD Ryzen |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Model procesora | V3C14 |
| Pamięć | |
| Maksymalna pamięć operacyjna RAM | 64 GB |
| Wielkość pamięci flash | 8000 MB |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Konstrukcja | |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Obudowa | Desktop |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 2,3 W |
| Moc zasilacza | 250 W |
| Lokalizacja zasilania | Zewnętrzny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 45 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 233 mm |
| Wysokość produktu | 185,5 mm |
| Waga produktu | 4,4 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługa iSCSI | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10000 Mbit/s 2500 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Klasa urządzenia | Home i Home Office |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Poziom hałasu | 18,1 dB |
| Model | NAS |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2019 Windows Server 2022 Windows Server 2016 |
| Zainstalowany system operacyjny | ADM |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 5.0 Onwards |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Nośnik danych | |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | Nie |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Liczba slotów M.2 (M & B) | 4 |
| Obsługiwane systemy plików | NTFS BTRFS HFS+ exFAT ext4 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 3.5" 2.5 M.2 |
| Interfejs napędów pamięci masowej | M.2, SATA |
| Poziomy RAID | 1 10 6 0 5 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy