Producenci
Asustor LOCKERSTOR 6 NAS Komputer stacjonarny Intel® Celeron® N5105 8 GB DDR4 HDD ADM Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Model procesora | N5105 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 4 |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Typ procesora | Intel® Celeron® |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Maksymalna pamięć operacyjna RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Wielkość pamięci flash | 8000 MB |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | Desktop |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Lokalizacja zasilania | Zewnętrzny |
| Moc zasilacza | 250 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,81 W |
| Pobór mocy | 48,5 W |
| Pobór mocy (tryb gotowości dysku twardego) | 27,7 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 185,5 mm |
| Szerokość produktu | 233 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Waga produktu | 4,4 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 100 Mbit/s 1000 |
| Wydajność | |
| Cechy kopii zapasowej | Chmura Dysk USB iSCSI LUN |
| Obsługiwane przeglądarki | Firefox, Chrome, Safari, Microsoft Edge |
| Model | NAS |
| Klasa urządzenia | Home i Home Office |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Poziom hałasu | 18,1 dB |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Stan spoczynku | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2016 Windows Server 2003 Windows Server 2012 Core Windows Server 2008 Windows Server 2022 Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | ADM |
| Wersja systemu operacyjnego | 4,1 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 M.2 3.5" |
| Interfejs napędów pamięci masowej | M.2, SATA, druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II), Serial ATA III |
| Obsługiwane systemy plików | ext3 NTFS BTRFS HFS+ exFAT FAT32 ext4 |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Tak |
| Poziomy RAID | 1 6 JBOD 10 5 0 |
| Liczba slotów M.2 (M & B) | 4 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | HDD |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84714100 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy