Producenci
Asustor Xpanstor 4 AS5004U macierz dyskowa Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Klasa urządzenia | Home i Home Office |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Chłodzenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Pobór mocy | 24,68 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 2,03 kg |
| Szerokość produktu | 174 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C Prąd przemienny |
| Nośnik danych | |
| Poziomy RAID | 0 JBOD 1 10 6 5 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 3.5" |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | Serial ATA III |
| Zatoka hot-swap | Tak |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Maksymalna obsługiwana pojemność | 88 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy