Producenci
Aten VE801 HDMI HDBaseT-Lite Extender, 4K@40m, HDBaseT Class B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Maksymalny dystans transferu | 70 m |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6a Cat5 Cat6 |
| Materiały | Metal |
| Szerokość pasma | 340 MHz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Nadajnik i odbiornik AV |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Diody LED | Tak |
| HDCP | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary transmitera (SxGxW) | 34,3 x 98,6 x 30 mm |
| Waga odbiornika | 250 g |
| Waga transmitera | 240 g |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 34,3 x 98,6 x 30 mm |
| Waga produktu | 780 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 239 mm |
| Szerokość opakowania | 59 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 841 g |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| HDMI in | 1 |
| Wejścia RJ-45 | 1 |
| Wyjścia RJ-45 | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 325 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 175 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 250 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,6 kg |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 3,9 kg |
Gwarancja 24 miesiące