Producenci
Atlas HMS TYTAN 10R
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość pozycji siedzenia | 3 |
| Rozciąganie nóg | Tak |
| Kolor produktu | Stalowy Czerwony |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Trening mięśni grupowych | Tylne Biceps Triceps Trapezius |
| Wieżyczka Latissimus | Tak |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 140 kg |
| Liczba pozycji podparcia pod plecy | 4 |
| Wyciskanie na ławce w pozycji siedzącej | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 2030 mm |
| Waga produktu | 179 kg |
| Głębokość produktu | 2740 mm |
| Szerokość produktu | 1620 mm |
Gwarancja 24 miesiące