Producenci
Atlas do ćwiczeń HMS Premium TYTAN 7
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stalowy Czerwony |
| Ilość pozycji siedzenia | 4 |
| Trening mięśni grupowych | Triceps Trapezius |
| Wyciskanie na ławce w pozycji siedzącej | Tak |
| Wiosłowanie | Tak |
| Rozciąganie nóg | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 142,5 kg |
| Szerokość produktu | 1160 mm |
| Głębokość produktu | 1510 mm |
| Wysokość produktu | 2050 mm |
Gwarancja 24 miesiące