Producenci
Atminties kortele Micro SD EZVIZ CS-CMT-CARDT512G-D, 512GB, 10 kl., iki 95MB/s, TLC, HM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Pojemność | 512 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 50 MB/s |
| Typ pamięci RAM | NAND |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Prędkość odczytu z nośnika | 90 MB/s |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Cechy | |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na temperaturę Odporny na wstrząsy Wodoodporna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 1 mm |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 25 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 4 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
Gwarancja 24 miesiące