Producenci
Atrament HP nr 300 HP300 HP 300 kolor (CC643EE)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| BCP — kolor rysunku w dymku | Trójkolorowy |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kraj pochodzenia | Irlandia |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 50% |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 165 stron(y) |
| Ilość | 1 szt. |
| Pas zadruku (w calach) | 8,38 mm (0.33") |
| Kolor | Tak |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 36 g |
| Szerokość produktu | 116 mm |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 36 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 116 x 36 x 115 mm |
| Szerokość opakowania | 116 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 60 g |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Pojemność | 4 ml |
| Objętość kropli atramentu | 1.3 pl, 4.7 pl |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Waga brutto palety | 210,97 g |
| Produktów na palecie | 2880 szt. |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 48 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 3,87 g |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 60 szt. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 196188140734; (ABD) 196188140741; (AC3) 196188141045 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196188140734, 196188140741, 196188141045 |
Gwarancja 24 miesiące