Producenci
Audac AUDAC SMA350 WaveDynamics dvieju kanalu galios stiprintuvas 2 x 350W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Materiały | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Szerokość produktu | 482 mm |
| Waga produktu | 7,4 kg |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Audio | |
| Moc szczytowa na kanał | 700 W |
| Moc wyjściowa RMS na kanał (8 Ohm) | 440 W |
| Moc wyjściowa RMS na kanał (4 Ohm) | 700 W |
| Moc pomostowa wyjścia na kanał (8 Ohm) | 700 W |
| Stosunek sygnału do szumu | 95 dB |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Klasa wzmacniacza | D |
| Współczynnik tłumienia | 200 |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Typ podłączenia głośników | XLR |
Gwarancja 24 miesiące