Producenci
Audient EVO Start Recording Bundle - Zestaw do homerecordingu
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Uchwyt antywstrząsowy (kosz) x 1 Audient SR1 x 1 Kabel XLR x 1 Audient SR2000 x 1 Audient EVO4 x 1 |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie | Waldorf Edition 2 LE™ M-Tron Select Cubase LE Retrologue 2 Cubasis™ LE 3 Torpedo Wall of Sound™ |
| Mikrofon | |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 18000 Hz |
| Impedancja mikrofonu | 150Ω +/- 30% |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zużycie energii | 3 mA |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Stosunek sygnału do szumu | 78 dB |
| Maksymalny SPL | 134 dB |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Pasmo przenoszenia | 15 - 22000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Maksymalny SPL | 105±3 dB |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące