Producenci
Automat do wypiekania chleba Black+Decker BXBM600E (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Okienko | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Programy do wypieku chleba i ciasta | Ciasto do wyrobu pizzy Bagietka Chleb bezglutenowy Ciasto do wypieku bagietek |
| Funkcja przygotowywania dżemu | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Ilość automatycznych programów | 17 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Minimalna waga chleba | 500 g |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Maksymalna waga chleba | 1 kg |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Moc | |
| Moc | 600 W |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące