Producenci
Automatyczny mini wypiekacz do chleba Panasonic SD-PN100KXE, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowane poziomy opiekania skórki | Medium crust Dark crust Light crust |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Maksymalna waga chleba | 280 g |
| Programy do wypieku chleba i ciasta | Ciasto do wyrobu pizzy Chleb bezglutenowy Chleb pszenny Ciasto do wypieków Sweet bread Whole-grain bread |
| Ilość automatycznych programów | 18 |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Opóźniony start | 13 h |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna waga chleba | 200 g |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Funkcja przygotowywania dżemu | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Okienko | Nie |
| Minutnik | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Liczba programów bezglutenowych | 4 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 307 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Miarka w zestawie | Tak |
| Książka z przepisami | Nie |
| W zestawie łyżka miarowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące