Producenci
Avery 3479 etykiet do nadruku Biały Samoprzylepne etykiety do drukowania
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Format nośnika (podajnik 1) | A4 |
| Rodzaj etykiety | Samoprzylepne etykiety do drukowania |
| Technologia druku | Laser/Atrament |
| Rodzaj mocowania | Na stałe |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiały | Papier |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość etykiety | 3,2 cm |
| Rozmiar etykiety | 70 x 32 mm |
| Szerokość etykiety | 7 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba etykiet na pakiet | 2700 szt. |
| Ilość arkuszy w opakowaniu | 100 ark. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | PCW Chlor |
Gwarancja 24 miesiące