Producenci
Axagon ADSA-M2C stacja dokująca do dysków twardych USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Obsługa UASP | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 94 g |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Głębokość produktu | 17 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 353 g |
| Szerokość opakowania | 93 mm |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C USB Type-A na USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 11 Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6.33 Kernel 2.6.31 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.0 Cheetah Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.2 Jaguar Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.3 Panther Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.1 Puma Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Połączenie z pc (personal computer) | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dysk twardy | |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Interfejs napędów pamięci masowej | M.2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie należy otwierać obudowy urządzenia. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika – produkt wymaga specjalnej utylizacji. Unikać kontaktu z wodą, wilgocią i kurzem. |
| Chłodzenie | |
| Wbudowany wentylator | Nie |
Gwarancja 24 miesiące