Producenci
Axagon ADSA-SN stacja dokująca do dysków twardych USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Materiały | Aluminium Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Obsługa UASP | Tak |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 190 g |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 59 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 440 g |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | EU |
| Oprogramowanie | |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Przycisk kopii zapasowej | Nie |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Połączenie z pc (personal computer) | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dysk twardy | |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 3.5" |
| Typ nośników pamięci | SSD HDD |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Interfejs napędów pamięci masowej | SATA, druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II), Serial ATA III |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika – produkt wymaga specjalnej utylizacji. Unikać kontaktu z wodą, wilgocią i kurzem. Nie należy otwierać obudowy urządzenia. |
| Chłodzenie | |
| Wbudowany wentylator | Nie |
Gwarancja 24 miesiące