Producenci
Axagon CLR-M2XL system chłodzenia komputerów M.2 NVMe SSD, Dysk SSD Radiator Czarny 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 36 mm |
| Głębokość produktu | 24 mm |
| Głębokość opakowania | 105 mm |
| Szerokość opakowania | 45 mm |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 123 g |
| Waga produktu | 80 g |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | M.2 NVMe SSD, Dysk SSD |
| Model | Radiator |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dołączone pady termiczne | Tak |
| Liczba śrub | 8 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące