Producenci
Axagon CLR-M2XT M.2 SSD Passivkühler Aluminium - 2280 M.2 NVMe SSD, Dysk SSD Radiator Czarny, Szary 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Liczba wentylatorów | 0 went. |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 24 mm |
| Wysokość produktu | 24 mm |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Waga produktu | 45 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 89 g |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Głębokość opakowania | 73 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | M.2 NVMe SSD, Dysk SSD |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Radiator |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dołączone pady termiczne | Tak |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Gwarancja 24 miesiące