Producenci
Axagon CRE-S3 External card reader USB-A 3.2 Gen 1 3-slot & lun SD/microSD/CF czytnik kart USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Waga produktu | 53 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC CF MMC SDXC MMC Mobile SDHC MicroSDXC SD |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Ilość slotów kart pamięci | 3 |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Hot-swap | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Wewnętrzny | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 98 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Typu-A |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. Trzymaj z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące