Producenci
Axagon EE25-GTR USB-C 3.2 Gen 2 - SATA 6G 2.5\" externes Festplattengehäuse geriffelt Obudowa HDD/SSD Czarny 2.5"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Obudowa HDD/SSD |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość produktu | 114 mm |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Szerokość opakowania | 35 mm |
| Długość kabla | 0,6 m |
| Waga wraz z opakowaniem | 193 g |
| Waga produktu | 100 g |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Obsługa UASP | Tak |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Nośnik danych | |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA, druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II), Serial ATA III |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 7 5 9.5 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
| Rodzaj złącza USB | Męska |
Gwarancja 24 miesiące