Producenci
Axagon EE35-A6C obudowa do dysków twardych Obudowa HDD Czarny 3.5"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Typ produktu | Obudowa HDD |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 630 g |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Długość kabla | 0,6 m |
| Waga produktu | 290 g |
| Głębokość produktu | 185 mm |
| Szerokość produktu | 117 mm |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 Windows 8 Windows 8.1 Windows 7 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Obsługa UASP | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Śrubokręt w zestawie | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA, druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II), Serial ATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Hot-swap | Tak |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB | 1 |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Połączenie USB | Tak |
Gwarancja 24 miesiące