Producenci
Axagon HMC-5 stacja dokująca Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Moc | |
| Długość kabla USB | 0,2 m |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Typ zasilacza | USB |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 12,5 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 55 g |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC RS-MMC MiniSD MMC MiniSDHC SDHC SDXC MMC Mobile MicroSDXC SD |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Funkcja ładowania | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A HDMI |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 4096 x 2160 px |
| Diody LED | Tak |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 93 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 99 mm |
| Szerokość opakowania | 203 mm |
| Wysokość opakowania | 28 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| HDCP | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Wersja HDCP | 1.4/2.3 |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Chłodzenie | |
| Wbudowany wentylator | Nie |
Gwarancja 24 miesiące