Producenci
Axagon HUE-S2BL huby i koncentratory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Typ zasilacza | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Szerokość produktu | 96 mm |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Waga produktu | 76 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.2 Jaguar Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.0 Cheetah Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.3 Panther Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.1 Puma Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2016 Windows Server 2003 Windows Server 2008 Windows Server 2012 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows Vista Windows XP Windows 8 Windows 8.1 Windows 7 |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 76 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 106 g |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
Gwarancja 24 miesiące