Producenci
Axagon PCEM2-S adapter Wewnętrzny M.2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Szerokość pasma | 8 Gbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Wewnętrzny | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 43 g |
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Głębokość produktu | 43 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 Windows Server 2016 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 68 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs wyjściowy | M.2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Interfejs hosta | PCIe |
| Standard karty rozszerzeń | PCIe 4.0 |
| Rozmiar kieszeni na karty rozszerzeń | Niskoprofilowy |
| NVMe | Tak |
Gwarancja 24 miesiące