Producenci
Axagon PCEM2-XS adapter Wewnętrzny M.2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Prosty montaż | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 67 mm |
| Wysokość opakowania | 16 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 80 g |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Rozmiar kieszeni na karty rozszerzeń | Niskoprofilowy |
| Interfejs hosta | PCIe |
| NVMe | Tak |
| Płeć interfejsu hosta | Męski |
| Interfejs wyjściowy | M.2 |
| Standard karty rozszerzeń | PCIe 5.0 |
Gwarancja 24 miesiące