Producenci
Axagon STND-L stojak na laptop Podstawka na notebooka Szary 40,6 cm (16")
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Minimalna zgodność wielkości ekranu notebooka | 25,4 cm (10") |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 40,6 cm (16") |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 730 g |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 276 mm |
| Szerokość opakowania | 226 mm |
| Głębokość opakowania | 35 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 840 g |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Ergonomia | |
| Maksymalna wysokość | 11,3 cm |
| Zakres kąta nachylenia | 23 - 32° |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 90 - 113 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulowany | Tak |
| Liczba ustawień wysokości | 4 |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Nie |
Gwarancja 24 miesiące