Producenci
Axagon STND-LQ stojak na laptop Podstawka na notebooka Szary 40,6 cm (16")
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 40,6 cm (16") |
| Minimalna zgodność wielkości ekranu notebooka | 25,4 cm (10") |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,06 kg |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 295 mm |
| Wysokość opakowania | 53 mm |
| Głębokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,23 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ergonomia | |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 90 - 180° |
| Regulowany | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Maksymalna wysokość | 20,5 cm |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Nie |
Gwarancja 24 miesiące