Producenci
Axis 01164-001 akcesoria do kamer monitoringowych Oprawa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Metaliczny Szary |
| Model | Oprawa |
| Kompatybilność z marką | Axis |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 111 mm |
| Głębokość produktu | 42 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299020 |
Gwarancja 24 miesiące