Producenci
Axis 01190-001 akcesoria do kamer monitoringowych Jednostka podstawowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Cechy zabezpieczeń | Wandaloodporna |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Model | Jednostka centralna |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 15,7 cm |
| Wysokość produktu | 53,5 mm |
| Waga produktu | 750 g |
| Ergonomia | |
| Gwint | 3/4" |
| Maksymalny udźwig | 2,3 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299020 |
Gwarancja 24 miesiące