Producenci
Axis 01924-002 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 1920 x 1080 px Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) Aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP66, IP67 |
| Kod IK | IK10 |
| Paroodporny | Tak |
| Typ mocowania | Ściana |
| Układ | Kopuła |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 51 W |
| Pobór mocy | 17 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 261 mm |
| Średnica | 23,9 cm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Uwierzytelnianie Digest | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS |
| Cechy zarządzania | |
| Analiza zachowania | Wykrywanie przekroczenia linii |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 100% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -50 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3bt IEEE 802.1x |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wydajność | |
| Nagrywanie trasy | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| PTZ | Tak |
| Zaprogramowane punkty | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | SDXC SD SDHC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Szybkość migawki | 111000 - 1/2 s |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Szybkość pochylenia | 550 °/s |
| Prędkość przesuwania | 550 °/s |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 60.6° |
| Min. Oświetlenie | 0,001 lx |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 36.5° |
| Zakres kąta nachylenia | -90 - 20° |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | PCW |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2 mm (1 / 2") |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 300 m |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Regulowanie jakości | Jasność Colour depth Ostrość |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC MPEG4 H.265 M-JPEG H.264 AVC |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Transmisja wideo | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Nakładanie tekstu | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 320 x 180 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Zoom optyczny | 31x |
| Maksymalna przesłona | 4,6 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Długość ogniskowa | 6.91 - 214.64 mm |
| Minimalna przesłona | 1,36 |
| Cyfrowy zoom | 12x |
Gwarancja 24 miesiące