Producenci
Axis 01965-002 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrzna 1920 x 1080 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Paroodporny | Tak |
| Układ | Kopuła |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy | 14 W |
| Pobór mocy (max) | 25 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Głębokość produktu | 136 mm |
| Szerokość produktu | 136 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 85% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| PTZ | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zaprogramowane punkty | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Auto-tracking | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | ADPCM AAC-LC LPCM |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port RS-232 | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | -20 - 90° |
| Min. Oświetlenie | 0,03 lx |
| Zakres przesuwania | -170 - 170° |
| Szybkość pochylenia | 90 °/s |
| Szybkość migawki | 1/10000 - 1 s |
| Prędkość przesuwania | 100 °/s |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 37° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 62° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Liczba czujników | 1 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 160 x 90 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.265 H.264 AVC HEVC MPEG4 |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Regulowanie jakości | Ostrość Nasycenie Jasność |
| Transmisja wideo | Tak |
| Nakładanie tekstu | Tak |
| System obiektywów | |
| Minimalna przesłona | 1,4 |
| Cyfrowy zoom | 12x |
| Długość ogniskowa | 4.4 - 132 mm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Zoom optyczny | 30x |
| Maksymalna przesłona | 4,6 |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Liczba soczewek | 1 |
Gwarancja 24 miesiące