Producenci
Axis 01997-001 kamera przemysłowa Kula (kształt) Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 1920 x 1080 px Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Paroodporny | Tak |
| Kod IK | IK10 |
| Układ | Kula (kształt) |
| Stopień ochrony IP | IP66, IP67 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ mocowania | Ściana |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Pobór mocy | 7,7 W |
| Pobór mocy (max) | 12,95 W |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 13,2 cm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Długość produktu | 260 mm |
| Ochrona | |
| Kanały wejścia alarmu | 1 |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rodzaj powiadomienia | Mail |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 100% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at IEEE 802.3af |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryby PTZ | Cyfrowy PTZ |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| PTZ | Tak |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | ADPCM AAC-LC PCM LPCM |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Pojemność pamięci RAM | 1024 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Kamera | |
| Szybkość migawki | 1/66500 - 2 s |
| Min. Oświetlenie | 0,01 lx |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 114 - 37° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 58 - 21° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Video | |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 160 x 90 |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Nakładanie tekstu | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 MPEG4 M-JPEG |
| Regulowanie jakości | Kontrast Jasność Ostrość Nasycenie |
| Maska prywatności | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 3 - 9 mm |
| Minimalna przesłona | 1,6 |
| Maksymalna przesłona | 3,3 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Zoom optyczny | 3x |
| Liczba soczewek | 1 |
Gwarancja 24 miesiące