Producenci
Axis 02018-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrzna 2560 x 1920 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Kopuła |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Kod IK | IK10 |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) Aluminium |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 8 W |
| Pobór mocy (max) | 11,9 W |
| Pobór mocy | 8 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 700 g |
| Średnica | 14,9 cm |
| Wysokość produktu | 66 mm |
| Ochrona | |
| Rodzaj powiadomienia | Mail, Wiadomość tekstowa |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS EAP-TLS |
| Licznik pikseli | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 100% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługa języków | Włoski Chińska uproszczona Polski Chińska tradycyjna Francuska Hiszpański Japońska Portugalski Niemiecki Angielski Rosyjski koreańska |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Liczba języków | 12 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryby PTZ | Cyfrowy PTZ |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| System dźwięku | 1-drożny |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | G.726 LPCM OPUS LC-AAC G.711 |
| Kanały wejściowe audio | 2 kan. |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 183° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 183° |
| Kąt obrotu | 180° |
| Szybkość migawki | 1/16000 - 1 s |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Nakładanie tekstu | Tak |
| Analityczna inteligencja wideo | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1440 384 x 288 2560 x 1440 256 x 144 2560 x 1920 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1920 px |
| Odświeżanie klatek termicznych (NTSC) | 50 - 60 Hz |
| Transmisja wideo | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Formaty kompresji | MPEG4 H.265 H.264 M-JPEG |
| Ilość klatek | 60 fps |
| System obiektywów | |
| Regulator ostrości | 2.0 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Stała ostrość | Tak |
| Długość ogniskowa | 1.56 mm |
Gwarancja 24 miesiące