Producenci
Axis 02060-001 kamera przemysłowa Kamera bezpieczeństwa IP Zewnętrzna 5120 x 2560 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP66, IP67 |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) Aluminium |
| Kod IK | IK10 |
| Moc | |
| Pobór mocy | 11 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Pobór mocy (max) | 18 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Szerokość produktu | 206 mm |
| Wysokość produktu | 221 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS FIPS 140-2 |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 100% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.3at |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Obsługa języków | Chińska tradycyjna Niemiecki Angielski Portugalski koreańska Włoski Rosyjski Chińska uproszczona Francuska Hiszpański Japońska |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Liczba języków | 11 |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Kodeki dźwiękowe | OPUS G.726 G.711 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 50° |
| Szybkość migawki | 1/91000 - 1/25, 1/50000 - 1/25 s |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Zakres przesuwania | -180 - 180° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 90° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 180° |
| Min. Oświetlenie | 0,05 lx |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 5120 x 2560 px |
| Formaty kompresji | HEVC M-JPEG AVC MPEG4 H.265 H.264 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Regulowanie jakości | Jasność Ostrość Nasycenie Kontrast |
| Transmisja wideo | Tak |
| Suma megapikseli | 13 MP |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 3,2 mm |
| Maksymalna przesłona | 2 |
Gwarancja 24 miesiące