Producenci
Axis 02066-001 część do domofonu Puszka do montażu powierzchniowego
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Axis |
| Typ mocowania | Ściana |
| Materiały | Aluminium |
| Typ produktu | Puszka do montażu powierzchniowego |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Kod IK | IK10 |
| Stopień ochrony IP | IP69 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,55 kg |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Szerokość produktu | 129 mm |
Gwarancja 24 miesiące