Producenci
Axis 02112-001 kamera przemysłowa Sześcian Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrzna 2304 x 1728 px Sufit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kod IK | IK08 |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Sześcian |
| Typ mocowania | Sufit |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Video | |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Maksymalna rozdzielczość | 2304 x 1728 px |
| Formaty kompresji | H.264 |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Długość ogniskowa | 3 - 6 mm |
Gwarancja 24 miesiące